دسته‌بندی نشده

ظروف بسته بندی زعفران

زعفران کالایی گران بها و با ارزش و استراتژیک می باشد.

ظروف بسته بندی زعفران با توجه به اهمیت روز افزون زعفران و علاقه کشاورزان به کشت زعفران در دیگر نقاط کشور در چند سال اخیر کاشت و برداشت زعفران در اکثر استانهای کشور مرسوم شده .

زعفران از دیدگاه جهانی یک کالای لوکس و گرانبها محسوب می شود و با توجه به اینکه ایران قطب اصلی کشتار زعفران در جهان محسوب می شود.

تجارت و خصوصا بسته بندی زعفران از اهمیت بالایی برخوردار است.

زعفران یکی از با ارزش ترین چاشنی(ادویه) در جهان می باشد و با توجه به شرایط توضیح داده شده بسته بندی زعفران یکی از مهمترین ارکان پخش ، توزیع و جمع آوری زعفران می باشد.

با توجه طبق روال همیشگی یک محصول با ارزش نیاز به یک بسته بندی لوکس و با کیفیت و استاندارد دارد.

یکی از برداشتهای اشتباه از تعدادی کسبه به این بوده که ظروف بسته بندی زعفران یک هزینه اضافی و بی بهره می باشد که این طرز فکر کاملا اشتباه می باشد.

شرکت سافرون تهران با تجربه 10 ساله در پخش ملزومات بسته بندی زعفران و تجربیات حاصله به این نتیجه رسیده است که تاثیر انتخاب یک بسته بندی مناسب زعفران می تواند حتی 50 درصد اثر گزاری مناسبی بر روی مشتری داشته باشد.

تا چند سال اخیر قطب ظروف بسته بندی زعفران و زعفران در استان خراسان بوده و با توجه به آنکه کشت این محصول در اکثر استان های کشور شروع شده و همچنین توجه و علاقه بسیاری از تاجران برای تجارت این محصول با ارزش نیاز به یک فروشگاه ظروف بسته بندی زعفران در مرکز کشور و تهران احساس می شود.

این شرکت مفتخر است که یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مرکز پخش ظروف بسته بندی زعفران در کل کشور در حال فعالیت می باشد.

ظروف بسته بندی زعفران به چند دسته تقسیم می شود:

1-ظروف پلی کریستالی و شیشه ای

جنس این ظروف از پلی کریستال است و همچنین این ظروف شفاف و براق است زیبایی این محصول منحصر به فرد می باشد و یکی از متنوع ترین ظروف زعفران از جهت سایز و مدل و اندازه می باشد.

با توجه به اینکه جلوه خاصی به زعفران شما میدهد و کلیه جسم محصول شما قابل رویت می باشد یکی از پرطرافدارترین نوع ظروف بسته بندی زعفران می باشد و در 2مدل ایستاده و تخت در حال تولید است.

این نکته باید در نظر گرفته شود ظروفی که برای پک کردن زعفران استفاده می شود نباید هیچگونه ناخالصی (جنس درجه 2) و یا اینکه هوا بکشد ظروف بسته بندی باید حافظ کیفیت زعفران باشد.

درب ظرفهای کریستالی نباید روزنه ای برای گردش هوا داشته باشد.

گردش هوا باعث کاسته شدن از عطر و طعم و کیفیت زعفران می شود این ظروف شیشه ای و کریستالی زعفران در چندین سایر و ابعاد و مدل های مختلف در فروشگاه شرکت موجود می باشد.

2-ظروف کاغذی (پاکتی) :

پاکت زعفران یکی از مقرون به صرفه ترین ظروف در بحث اقتصادی است . این محصول ارزان در تنوع و اشکال و سایز مختلف قابل تغییر و تولید می باشد.

چاپ این محصول با برندهای مختلف در شرکت سافرون تهران در حال انجام می باشد کسانی که هدف تولید برند یکی از مقرون به صرفه ترین ظروف زعفران پاکتی است. نقش و نگاری های روی ظروف پاکتی باب میل مشتری قابلیت تغییر دارد.

ظروف زعفران به چند دسته تقسیم می شود:

1- ظروف پلی کریستالی و شیشه ای

2-ظروف کاغذی ( پاکتی)

3-ظروف فلزی و خاتم

4- محصولات چوبی و باکس هدیه

5-سایر محصولات (ظروف برنجی ،ابزار وزن کردن زعفران)

دیدگاهتان را بنویسید